Kontakt

Byty na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

221 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Litice nad Orlicí, Záchlumí

2 285 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 961 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Ustroň

2 413 828 Kč

96 553 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Hornická, Stráž pod Ralskem

2 990 000 Kč

44 627 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Karlova 2484, Aš

2 290 000 Kč

44 038 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Dolní Rožínka, okres Žďár nad Sázavou

2 690 000 Kč

48 909 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 43.2 m²Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Garážní, Moravská Ostrava, Ostrava

2 790 000 Kč

2 690 000 Kč

62 269 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Jana Kříže 873/15, Most

2 950 000 Kč

2 599 000 Kč

29 202 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Meclov 36, Meclov

2 950 000 Kč

2 499 000 Kč

52 063 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Františka Halase, Most

2 699 999 Kč

2 649 900 Kč

49 072 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Havlíčkovo náměstí 48, Žirovnice

2 550 000 Kč

65 385 Kč/m2

1...91011...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 961 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické