Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

682 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Hlavní třída, Město, Havířov

3 700 000 Kč

3 490 000 Kč

72 708 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 320 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Trávnická, Bučovice

4 800 000 Kč

4 454 000 Kč

64 551 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Komenského 315, Vamberk

3 590 000 Kč

89 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Husova, Louny

3 990 000 Kč

3 950 000 Kč

60 769 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 97 m²Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²

Prodej bytu 3+1 97 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 000 000 Kč

30 928 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Václava Jiřikovského 139/28, Ostrava - Dubina

4 640 000 Kč

4 590 000 Kč

58 101 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

4 243 500 Kč

77 155 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej bytu 3+1 92 m²Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²

Prodej bytu 3+1 92 m²

Palackého třída 790, Chrudim IV

4 950 000 Kč

4 750 000 Kč

51 630 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+kk 51 m²Prodej bytu 3+kk 51 m²
Prodej bytu 3+kk 51 m²
Prodej bytu 3+kk 51 m²

Prodej bytu 3+kk 51 m²

Na Pastvisku 1491/12, Opava - Kateřinky

3 050 000 Kč

59 804 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
1...151617...69

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 320 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické