Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

681 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Požárníků 682, Chrudim II

4 400 000 Kč

4 350 000 Kč

63 043 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 332 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Branišovice 136, Branišovice

4 260 000 Kč

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

třída T. G. Masaryka, Mladá Boleslav

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

101 020 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 108 m²Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²

Prodej bytu 4+1 108 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 722 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 404 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Mahlerova 1956/3, Jihlava

4 245 000 Kč

4 025 000 Kč

82 143 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vančurova, Nový Jičín

3 090 000 Kč

61 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51.8 m²Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Alešova, Jižní Předměstí, Plzeň

4 350 000 Kč

83 977 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Drahobejlova 1294/9, Praha 9 - Libeň

4 470 000 Kč

165 556 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Šeříková 708/2, Ostrava - Výškovice

3 650 000 Kč

82 955 Kč/m2

1...202122...69

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 332 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické