Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

682 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Národní třída, Hodonín

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 329 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 290 000 Kč

44 459 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 143 656 Kč

129 489 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

3 779 090 Kč

125 970 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 994 129 Kč

110 981 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Mladé Buky 380, Mladé Buky

4 990 000 Kč

55 444 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 66 m²Prodej bytu 4+1 66 m²
Prodej bytu 4+1 66 m²
Prodej bytu 4+1 66 m²

Prodej bytu 4+1 66 m²

Na Zavadilce, Jaroměř

4 700 000 Kč

71 212 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Jeronýmova, Frýdek-Místek

3 290 000 Kč

91 389 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

kpt. Jaroše 1056, Kadaň

3 500 000 Kč

59 322 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

V Domkách 1381/5, Duchcov

3 390 000 Kč

49 130 Kč/m2

1...242526...69

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 329 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické