Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

686 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 5+kk 123 m²Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²

Prodej bytu 5+kk 123 m²

Klimentov 114, Velká Hleďsebe

4 200 000 Kč

34 146 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 315 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hluboká, Zlín

4 790 000 Kč

74 844 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Václava Košaře 60/28, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 490 000 Kč

66 029 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

U Splavu 2867/1, Břeclav

3 100 000 Kč

3 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

U Splavu 2870/4, Břeclav

4 350 000 Kč

58 000 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Šimerova 460/7, Plzeň 3 - Doudlevce

3 750 000 Kč

3 450 000 Kč

164 286 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Zahradní čtvrť 923, Luhačovice

4 000 000 Kč

75 472 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Populární

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Mokrá I 314, Zlín - Mladcová

4 090 000 Kč

3 850 000 Kč

104 054 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

U Pramene, Trutnov

3 630 000 Kč

60 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

sídl. Dukelských hrdinů 2774/23, Břeclav

4 050 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

1234...69

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 315 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické