Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

682 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 127 m²Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²

Prodej bytu 3+1 127 m²

Švermova, Nová Bystřice

4 090 000 Kč

32 205 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 324 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zábělská, Plzeň

4 790 000 Kč

92 115 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

nábřeží Svazu protifašistických bojovníků, Ostrava

3 800 000 Kč

55 882 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Milady Horákové 321/8, Brno - Zábrdovice

4 380 000 Kč

132 727 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Dostojevského 2132/24, Opava - Předměstí

4 480 000 Kč

58 947 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Spojovací 1314, Milovice - Mladá

4 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Uhelná 1079, Kladno - Švermov

4 590 000 Kč

70 615 Kč/m2

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Josefa Skupy, Poruba, Ostrava

3 460 000 Kč

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Sídliště, Nivnice

4 150 000 Kč

56 849 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Aloise Gavlase, Ostrava

3 580 000 Kč

49 041 Kč/m2

1...404142...69

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 324 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické