Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

678 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Liptaňské náměstí, Ostrava

3 950 000 Kč

3 800 000 Kč

73 077 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 331 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Jizerská 2917/27, Ústí nad Labem - Severní Terasa

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.1

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Školní 386/2, Liberec V-Kristiánov

4 790 000 Kč

4 690 000 Kč

106 591 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 55 m²Prodej bytu 1+1 55 m²
Prodej bytu 1+1 55 m²
Prodej bytu 1+1 55 m²

Prodej bytu 1+1 55 m²

Evropská 362/169, Praha 6 - Liboc

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

90 727 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Kopečná 388/60, Brno - Staré Brno

4 590 000 Kč

4 190 000 Kč

110 263 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 95 m²Prodej bytu 5+1 95 m²
Prodej bytu 5+1 95 m²
Prodej bytu 5+1 95 m²

Prodej bytu 5+1 95 m²

K Hájku 1712, Nová Paka

4 500 000 Kč

47 368 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Svatoplukova, Prostějov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

53 718 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 1+1 78 m²Prodej bytu 1+1 78 m²
Prodej bytu 1+1 78 m²
Prodej bytu 1+1 78 m²

Prodej bytu 1+1 78 m²

Svatoplukova, Prostějov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

53 718 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Josefa Suka, Most

4 120 000 Kč

50 244 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Potoční 1022/36, Odry

3 440 000 Kč

51 343 Kč/m2

1...585960...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 331 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické