Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

693 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Kaštanová, Rosice

7 100 000 Kč

93 421 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 991 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Libeň 8, Praha

8 890 000 Kč

150 678 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

U Komína 369/4, Praha 5 - Radlice

7 200 000 Kč

189 474 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Saturnova 1334/31, Praha 22 - Uhříněves

7 790 000 Kč

173 111 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Pod Koníčky 452, Klatovy II

5 500 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Ponětovická 1443/8, Brno - Slatina

6 900 000 Kč

132 692 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Příkop, Brno

7 590 000 Kč

151 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Čs. armády, Hlučín

5 290 000 Kč

77 794 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Podhorská 91/13, Praha 5 - Motol

5 990 000 Kč

206 552 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Sokolovská, Praha

6 990 000 Kč

233 000 Kč/m2

1...151617...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 991 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické