Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

699 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Borečkova, Praha

9 855 000 Kč

7 990 000 Kč

122 923 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 019 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 112 m²Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²

Prodej bytu 4+kk 112 m²

Světlík, okres Český Krumlov

7 990 000 Kč

6 790 000 Kč

60 625 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Horní 1739, Vrchlabí

8 990 000 Kč

7 990 000 Kč

156 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Psohlavců, Praha

6 900 000 Kč

146 809 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Slezská 4769, Zlín

5 600 000 Kč

76 712 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

7 560 000 Kč

175 814 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 138 m²Prodej bytu 4+kk 138 m²
Prodej bytu 4+kk 138 m²
Prodej bytu 4+kk 138 m²

Prodej bytu 4+kk 138 m²

Nováčkova 1555/76, Brno - Husovice

10 800 000 Kč

9 850 000 Kč

71 377 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 94 m²Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²

Prodej bytu 4+kk 94 m²

Na Vinohradech 192, Králův Dvůr

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Sportovců 1382, Kladno

9 200 000 Kč

7 290 000 Kč

113 906 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Černý Důl, Trutnov

9 688 290 Kč

121 104 Kč/m2

1...323334...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 019 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické