Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

698 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Budovcova 269, Klatovy III

5 300 000 Kč

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 024 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Havlíčkovo náměstí 112/4, Praha 3 - Žižkov

8 499 000 Kč

8 199 000 Kč

190 674 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

5 568 000 Kč

5 400 000 Kč

93 103 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

5 900 000 Kč

111 321 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 89 m²Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²

Prodej bytu 4+1 89 m²

Bezděkov, Velké Meziříčí

6 199 000 Kč

5 699 000 Kč

64 034 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Čéčova 668/8, České Budějovice 3

5 990 000 Kč

5 400 000 Kč

87 097 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Chlumova 307/3, Praha 3 - Žižkov

9 350 000 Kč

8 800 000 Kč

183 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 114 m²Prodej bytu 2+kk 114 m²
Prodej bytu 2+kk 114 m²
Prodej bytu 2+kk 114 m²

Prodej bytu 2+kk 114 m²

Smetanovo nábřeží 789/65, Vyškov-Předměstí

6 190 000 Kč

5 990 000 Kč

52 544 Kč/m2

Prodej atypického bytu 79 m²Prodej atypického bytu 79 m²
Prodej atypického bytu 79 m²
Prodej atypického bytu 79 m²

Prodej atypického bytu 79 m²

Čistá v Krkonoších 50, Černý Důl

9 880 000 Kč

125 063 Kč/m2

1...343536...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 024 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické