Byty na prodej

2 067 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 56 m²Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²

Prodej bytu 3+kk 56 m²

Oplanská, Praha - Újezd nad Lesy

6 690 000 Kč

119 464 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 052 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 77 m²Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²

Prodej bytu 2+kk 77 m²

Hoštice 119, Hoštice

1 990 000 Kč

25 844 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 76 m²Prodej bytu 2+kk 76 m²
Prodej bytu 2+kk 76 m²
Prodej bytu 2+kk 76 m²

Prodej bytu 2+kk 76 m²

Hoštice 119, Hoštice

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

SNP, Zlín

4 190 000 Kč

83 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Mirovická 1097/24, Praha 8 - Kobylisy

9 290 000 Kč

138 657 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Nad Nuslemi 661/4, Praha 4 - Nusle

9 900 000 Kč

125 316 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Armádní, Milovice

5 390 000 Kč

101 698 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Mělnická 579/7, Praha 5 - Malá Strana

16 780 000 Kč

186 444 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 84 m²Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²

Prodej bytu 3+kk 84 m²

Ke Smíchovu 27, Praha - Slivenec

17 480 000 Kč

208 095 Kč/m2

Prodej atypického bytu 170 m²Prodej atypického bytu 170 m²
Prodej atypického bytu 170 m²
Prodej atypického bytu 170 m²

Prodej atypického bytu 170 m²

Zámecká, Hodonín

2 200 000 Kč

12 941 Kč/m2

1...555657...207

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 052 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické