Byty na prodej

2 068 nemovitostí

doporučené

Prodej atypického bytu 170 m²Prodej atypického bytu 170 m²
Prodej atypického bytu 170 m²
Prodej atypického bytu 170 m²

Prodej atypického bytu 170 m²

Zámecká, Hodonín

2 200 000 Kč

12 941 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 063 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Hurbanova, Praha

7 988 808 Kč

135 404 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Polerady, okres Praha-východ

9 540 000 Kč

112 235 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Obeciny VIII, Zlín

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Sochorova, Brno

6 100 000 Kč

164 865 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vančurova, Nový Jičín

3 090 000 Kč

61 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Praha 9 - Střížkov, okres území Hlavního města Prahy

7 399 000 Kč

189 718 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Konstantina Biebla 2266/33, Most

1 569 900 Kč

26 608 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Jana Palacha 1023, Mladá Boleslav II

5 090 000 Kč

83 443 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Dělnická, Bruntál

1 910 000 Kč

48 974 Kč/m2

1...565758...207

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 063 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické