Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 162 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 110 m²Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²

Prodej bytu 4+1 110 m²

Škroupova 471/14, Hradec Králové

8 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²
Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Prodej bytu 2+kk 58.5 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

6 290 000 Kč

107 521 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Škroupova 709/19, Hradec Králové

5 440 000 Kč

5 254 000 Kč

114 217 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 4+kk 122 m²Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²

Prodej bytu 4+kk 122 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

5 692 500 Kč

46 660 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Jos. Šíra, Vrchlabí

7 700 000 Kč

7 390 000 Kč

117 302 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Pec pod Sněžkou 335, Pec pod Sněžkou

7 990 000 Kč

7 800 000 Kč

222 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 5+1 87 m²Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²

Prodej bytu 5+1 87 m²

Struha 863, Vamberk

5 490 000 Kč

63 103 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Vrchlického, Hradec Králové

6 590 000 Kč

91 528 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

10 000 000 Kč

147 059 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 162 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické