Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

9 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

6 900 000 Kč

6 890 000 Kč

5 188 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1517 m²Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Orlické Záhoří, okres Rychnov nad Kněžnou

5 699 999 Kč

3 757 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 2437 m²Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Za Zbrojnicí, Trutnov

5 900 000 Kč

2 421 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5228 m²Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²
Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Prodej stavebního pozemku 5228 m²

Železnice, okres Jičín

7 500 000 Kč

1 435 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3778 m²Prodej stavebního pozemku 3778 m²
Prodej stavebního pozemku 3778 m²
Prodej stavebního pozemku 3778 m²

Prodej stavebního pozemku 3778 m²

Dvůr Králové nad Labem, okres Trutnov

5 629 220 Kč

1 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1671 m²Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Všestary, okres Hradec Králové

5 980 000 Kč

3 579 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 2275 m²Prodej stavebního pozemku 2275 m²
Prodej stavebního pozemku 2275 m²
Prodej stavebního pozemku 2275 m²

Prodej stavebního pozemku 2275 m²

Slunečná, Dvůr Králové nad Labem

6 825 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2147 m²Prodej stavebního pozemku 2147 m²
Prodej stavebního pozemku 2147 m²
Prodej stavebního pozemku 2147 m²

Prodej stavebního pozemku 2147 m²

Dělnická 52, Vrchlabí

7 690 000 Kč

3 582 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2780 m²Prodej stavebního pozemku 2780 m²
Prodej stavebního pozemku 2780 m²
Prodej stavebního pozemku 2780 m²

Prodej stavebního pozemku 2780 m²

Kuks, Kuks

9 000 000 Kč

6 900 000 Kč

2 482 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 stavebních pozemků