Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

101 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 100 000 Kč

100 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 100 000 Kč

85 417 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 116 m²Prodej bytu 4+1 116 m²
Prodej bytu 4+1 116 m²
Prodej bytu 4+1 116 m²

Prodej bytu 4+1 116 m²

Žižkova 566/27, Krnov - Pod Cvilínem

4 280 000 Kč

36 897 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Norberta Frýda 160/2, Ostrava - Dubina

4 450 000 Kč

4 290 000 Kč

63 088 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 53 m²Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²

Prodej bytu 3+kk 53 m²

Sokolovská, Ostrava

4 200 000 Kč

3 800 000 Kč

71 698 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Zdeňka Štěpánka 1880/6, Ostrava - Poruba

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

59 036 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 90 m²Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²

Prodej bytu 2+1 90 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

3 990 000 Kč

3 949 000 Kč

43 878 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 135 m²Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²

Prodej bytu 4+1 135 m²

68, Vrbno pod Pradědem

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

25 852 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Jugoslávská 2849/59, Ostrava - Zábřeh

4 290 000 Kč

72 712 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Arbesova, Ostrava

3 800 000 Kč

60 317 Kč/m2

1...567...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické