Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

30 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej projektu 98 m²Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²

Prodej projektu 98 m²

Mizerovská, Karviná

4 300 000 Kč

43 878 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Populární

Prodej domu 170 m²Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²

Prodej domu 170 m²

Kúty, Frýdlant nad Ostravicí

4 000 000 Kč

23 529 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

3 200 000 Kč

28 571 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 199 m²Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²

Prodej domu 199 m²

48, Libhošť

3 650 000 Kč

18 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

29 556 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²

Dolní, Řepiště

4 300 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Bezručova, Frenštát pod Radhoštěm

4 700 000 Kč

39 167 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Benkovice 49, Hradec nad Moravicí

4 590 000 Kč

26 686 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Horní Město, okres Bruntál

3 490 000 Kč

17 450 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů