Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

199 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Gen. Janouška 2822/1, Ostrava - Moravská Ostrava

3 400 000 Kč

48 571 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 761 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Matěje Kopeckého 556/2, Ostrava - Poruba

4 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Jana Škody, Ostrava

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 71 m²Prodej bytu 4+1 71 m²
Prodej bytu 4+1 71 m²
Prodej bytu 4+1 71 m²

Prodej bytu 4+1 71 m²

Volgogradská, Ostrava

4 300 000 Kč

60 563 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 106 m²Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²

Prodej bytu 3+1 106 m²

Denisova, Ostrava

5 900 000 Kč

55 660 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Kosmonautů 1231/33, Havířov - Podlesí

2 390 000 Kč

45 962 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Biskupská, Ostrava

12 696 544 Kč

139 216 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Lesa, Hrabůvka, Ostrava

3 150 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

1 680 500 Kč

25 462 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
123...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 761 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické