Byty na prodej

Byty na prodej v okresu Klatovy s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Petra Bezruče 225, Nýrsko

2 990 000 Kč

46 719 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 51 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 91 m²Prodej bytu 2+1 91 m²
Prodej bytu 2+1 91 m²
Prodej bytu 2+1 91 m²

Prodej bytu 2+1 91 m²

Dvořákova 497, Nýrsko

5 835 235 Kč

4 990 000 Kč

54 835 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 115 m²Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²

Prodej bytu 2+kk 115 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

6 990 000 Kč

60 783 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 85 m²Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²

Prodej bytu 4+1 85 m²

Zahradní, Klatovy

6 350 000 Kč

5 350 000 Kč

62 941 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Javorná 5, Čachrov

3 999 000 Kč

142 821 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Budovcova 269, Klatovy III

5 300 000 Kč

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Javorná 8, Čachrov

3 990 000 Kč

105 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Javorná 8, Čachrov

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

136 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Srní 40, Srní

10 490 000 Kč

6 490 000 Kč

67 604 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 95 m²Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²

Prodej bytu 2+1 95 m²

Klostermannova, Nýrsko, Nýrsko

3 120 000 Kč

3 090 000 Kč

32 526 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 51 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické