Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Zahradní, Lipník nad Bečvou

3 800 000 Kč

50 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 173 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Krapkova 2450/24, Prostějov

3 900 000 Kč

72 222 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Pionýrů, Uničov

3 950 000 Kč

60 769 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Zahradní, Šumperk

3 750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Holandská, Prostějov

3 950 000 Kč

3 795 000 Kč

56 642 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Uničovská, Litovel, Litovel

3 165 000 Kč

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Bohuslava Němce, Přerov

3 750 000 Kč

3 650 000 Kč

50 694 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Fischerova 697/22, Olomouc - Nové Sady

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

92 791 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Pionýrů 1538, Uničov

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 53 m²Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²

Prodej bytu 3+1 53 m²

Nádražní, Přerov

3 500 000 Kč

3 280 000 Kč

61 887 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 173 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické