Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Wolkerova, Nová Ulice, Olomouc

5 200 000 Kč

4 990 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 1048 m²Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 520 Kč

2 990 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Brodek u Prostějova, okres Prostějov

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Gorazdovo nám., Olomouc

3 700 000 Kč

3 200 000 Kč

80 100 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

4 790 000 Kč

78 525 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Komenského, Šternberk

4 600 000 Kč

67 647 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Kopečná, Šternberk

3 790 000 Kč

75 800 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²

Kobylá nad Vidnavkou 155, Kobylá nad Vidnavkou

3 790 000 Kč

20 939 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Bratrská 1094, Lipník nad Bečvou

3 290 000 Kč

51 406 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Dr. Skaláka 1319, Přerov

3 290 000 Kč

49 848 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 453 nemovitostí