Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

21 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 101 m²Prodej bytu 3+1 101 m²
Prodej bytu 3+1 101 m²
Prodej bytu 3+1 101 m²

Prodej bytu 3+1 101 m²

Jeremenkova 653/3, Šumperk

5 550 000 Kč

5 449 000 Kč

53 950 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 190 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 119 m²Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²
Prodej bytu 3+1 119 m²

Prodej bytu 3+1 119 m²

Nábřeží, Olomouc

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

67 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Přerov, okres Přerov

7 300 000 Kč

84 884 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Mahlerova, Olomouc

8 990 000 Kč

123 151 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 746 m²Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²

Prodej bytu 3+kk 746 m²

Hanušovice, okres Šumperk

7 800 000 Kč

10 456 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Ostružná, okres Jeseník

7 000 000 Kč

95 890 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

Javoříčská, Olomouc, Olomouc

5 490 000 Kč

101 667 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Dolní náměstí, Olomouc

5 990 000 Kč

5 640 000 Kč

102 545 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

5 459 601 Kč

5 459 600 Kč

124 082 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

7 598 465 Kč

124 565 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 190 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické