Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

47 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²

Černá Voda 247, Černá Voda

8 950 000 Kč

20 067 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Olomoucká 35, Hlubočky

6 890 000 Kč

68 900 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Hliník 340, Němčice nad Hanou

5 450 000 Kč

32 059 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²

Zákostelí 64, Kralice na Hané

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Kelčice 141, Vranovice-Kelčice

6 490 000 Kč

32 450 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Olbramice 23, Olbramice

5 499 000 Kč

27 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Bohutín 148, Bohutín

8 900 000 Kč

17 800 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²

Na Nivách 283, Uničov

6 900 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Olomoucká 241/230, Držovice

6 240 000 Kč

44 571 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 domů