Byty na prodej v kraji Olomoucký kraj

95 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Krapkova 2450/24, Prostějov

3 900 000 Kč

72 222 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 517 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Pionýrů, Uničov

3 950 000 Kč

60 769 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

K Nádraží, Hranice

Neveřejná cena

Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Zahradní, Šumperk

3 750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Dolní, Prostějov

5 490 000 Kč

73 200 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 51 m²Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²

Prodej bytu 1+1 51 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 700 000 Kč

52 941 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Holandská, Prostějov

3 950 000 Kč

3 795 000 Kč

56 642 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Uničovská, Litovel, Litovel

3 165 000 Kč

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

Werichova 4694/6, Prostějov

6 000 000 Kč

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Bohuslava Němce, Přerov

3 750 000 Kč

3 650 000 Kč

50 694 Kč/m2

1234...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 517 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické