Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

286 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Wolkerova, Nová Ulice, Olomouc

5 200 000 Kč

4 990 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Jedlí 256, Jedlí

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

10 870 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Janského 428/2, Olomouc - Povel

5 650 000 Kč

77 397 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 690 m²Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²

Prodej stavebního pozemku 690 m²

Pěnčín, okres Prostějov

990 000 Kč

1 435 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Populární

Prodej domu 243 m², pozemek 1001 m²Prodej domu 243 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1001 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 1001 m²

Kovářská 23/16, Přerov X-Popovice

Neveřejná cena

Populární

Prodej stavebního pozemku 1048 m²Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 520 Kč

2 990 Kč/m2

Populární

Prodej domu 112 m², pozemek 421 m²Prodej domu 112 m², pozemek 421 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 421 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 421 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 421 m²

Milenov, okres Přerov

Neveřejná cena

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Police 56, Police

2 340 000 Kč

34 412 Kč/m2

123...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 809 nemovitostí