Byty na prodej v kraji Olomoucký kraj

93 nemovitostí

doporučené

Prodej atypického bytu 125 m²Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²

Prodej atypického bytu 125 m²

Na Úbočí 1234/13, Jeseník

4 800 000 Kč

38 400 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 517 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Šárka, Prostějov

4 056 000 Kč

62 400 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Mahlerova, Olomouc

8 990 000 Kč

123 151 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 746 m²Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²

Prodej bytu 3+kk 746 m²

Hanušovice, okres Šumperk

7 800 000 Kč

10 456 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Ostružná, okres Jeseník

7 000 000 Kč

95 890 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Svatoplukova, Prostějov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

53 718 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 1+1 78 m²Prodej bytu 1+1 78 m²
Prodej bytu 1+1 78 m²
Prodej bytu 1+1 78 m²

Prodej bytu 1+1 78 m²

Svatoplukova, Prostějov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

53 718 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

nábř. Dr. Edvarda Beneše 2717/1, Přerov I-Město

4 450 000 Kč

3 650 000 Kč

59 836 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

Javoříčská, Olomouc, Olomouc

5 490 000 Kč

101 667 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Dolní náměstí, Olomouc

5 990 000 Kč

5 640 000 Kč

102 545 Kč/m2

1...78910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 517 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické