Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

296 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Podle Kačerova 1259/36, Praha 4 - Michle

6 900 000 Kč

6 600 000 Kč

160 976 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 416 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 70 m²Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²

Prodej bytu 1+kk 70 m²

Hrabovská 940/10, Praha 14 - Hostavice

7 950 000 Kč

7 400 000 Kč

105 714 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Borečkova, Praha

5 100 000 Kč

4 490 000 Kč

136 061 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Borečkova, Praha

9 855 000 Kč

7 990 000 Kč

122 923 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Psohlavců, Praha

6 900 000 Kč

146 809 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

7 560 000 Kč

175 814 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Honzíkova, Praha

8 999 000 Kč

8 190 000 Kč

157 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Okružní, Praha

11 020 903 Kč

8 816 722 Kč

152 012 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 39 m²Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²

Prodej bytu 1+kk 39 m²

Okružní, Praha

8 367 365 Kč

6 693 892 Kč

171 638 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Okružní, Praha

10 739 533 Kč

8 591 626 Kč

162 106 Kč/m2

1...121314...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 416 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické