Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

405 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

V Předním Hloubětíně 605/8, Praha 9 - Vysočany

13 480 000 Kč

12 780 000 Kč

180 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 097 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 890 000 Kč

8 390 000 Kč

182 391 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Ambrožova, Praha

10 900 000 Kč

10 250 000 Kč

142 361 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

9 390 000 Kč

8 399 000 Kč

174 979 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+kk 106 m²Prodej bytu 2+kk 106 m²
Prodej bytu 2+kk 106 m²
Prodej bytu 2+kk 106 m²

Prodej bytu 2+kk 106 m²

Navrátilova 1421/11, Praha 1 - Nové Město

16 400 000 Kč

14 980 000 Kč

141 321 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Bellušova 1871/58, Praha 13 - Stodůlky

8 200 000 Kč

115 493 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Hnězdenská 557/28, Praha 8 - Troja

10 499 000 Kč

9 990 000 Kč

120 361 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Klapálkova 3365/29, Praha 10 - Záběhlice

8 400 000 Kč

178 723 Kč/m2

1...789...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 097 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické