Kontakt

Byty na prodej s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

1 915 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Družstevní, Pardubice

4 999 000 Kč

4 799 000 Kč

92 288 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 094 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Hartigova 2616/240, Praha 3 - Žižkov

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

135 571 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 60.8 m²Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Tyršova, Budějovické Předměstí, Písek

3 600 000 Kč

59 211 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Čajkovského, Třebíč

4 500 000 Kč

3 800 000 Kč

50 667 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich

Populární

Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Sadová 174, Dolní Poustevna

1 390 000 Kč

1 250 000 Kč

16 026 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+kk 2 m²Prodej bytu 2+kk 2 m²
Prodej bytu 2+kk 2 m²
Prodej bytu 2+kk 2 m²

Prodej bytu 2+kk 2 m²

V. Volfa 1359/18, České Budějovice 2

2 890 000 Kč

1 445 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Populární

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Střekovské nábřeží 1119/19, Ústí nad Labem - Střekov

3 390 000 Kč

54 677 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL

Populární

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Bratrská 1094, Lipník nad Bečvou

3 290 000 Kč

51 406 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř

Populární

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Kosmonautů 168, Pardubice - Polabiny

3 490 000 Kč

124 643 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest

Populární

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Ke Statku 579/2, Brno - Medlánky

6 990 000 Kč

145 625 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
123...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 094 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické