Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

435 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 304 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

U valu 862/2, Praha 6 - Ruzyně

6 945 000 Kč

6 940 000 Kč

169 268 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 116 m²Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²

Prodej bytu 4+kk 116 m²

Skloněná 921/7, Praha 9 - Vysočany

15 500 000 Kč

133 621 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Škrábkových, Praha

11 990 000 Kč

149 875 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Černokostelecká 1152/70, Praha 10 - Strašnice

7 700 000 Kč

160 417 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Strančická 3506, Praha

15 790 000 Kč

210 533 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Trnkovo náměstí 1112/1, Praha 5 - Hlubočepy

7 045 248 Kč

156 561 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Borečkova, Praha

6 730 000 Kč

143 191 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 84 m²Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²

Prodej bytu 4+kk 84 m²

Borečkova, Praha

9 990 000 Kč

118 929 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Měchnovská, Chodov, Praha

7 800 000 Kč

216 667 Kč/m2

1...8910...44

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 304 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické