Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 23 mil. Kč

Do 23 mil. Kč

453 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Ohradní 1350/27, Praha 4 - Michle

11 690 000 Kč

144 321 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 345 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

9 194 000 Kč

208 955 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Rybalkova 186/33, Praha 10 - Vršovice

6 490 000 Kč

259 600 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

13 138 000 Kč

187 686 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Štichova 577/31, Praha 11 - Háje

6 990 000 Kč

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Peroutkova, Praha

9 050 000 Kč

153 390 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

U průhonu 1624/1a, Praha 7 - Holešovice

14 990 000 Kč

14 790 000 Kč

259 474 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Nezamyslova 254/11, Praha 2 - Nusle

14 800 000 Kč

192 208 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Vyletalova 958/3, Praha 18 - Letňany

6 150 000 Kč

219 643 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Mendelova 538/25, Praha 11 - Háje

7 150 000 Kč

174 390 Kč/m2

1...141516...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 345 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické