Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

461 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Mejstříkova 612/8, Praha 11 - Háje

8 390 000 Kč

137 541 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 479 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Řeznická, Praha

9 990 000 Kč

192 115 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Nedvězská 2225/6, Praha 10 - Strašnice

6 950 000 Kč

178 205 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Za Lípou 1621/4, Praha 22 - Uhříněves

10 980 000 Kč

132 289 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Populární

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Biskupcova 1891/28, Praha 3 - Žižkov

12 990 000 Kč

147 614 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Populární

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Pod špitálem 1306, Praha - Zbraslav

7 900 000 Kč

7 400 000 Kč

112 121 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Štúrova 1701/55, Praha 4 - Krč

3 900 000 Kč

150 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal
Realitní kancelář: Ing. Jaroslav Tykal - realitní makléř QARA
Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal

Ing. Jaroslav Tykal

4.8

Populární

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

náměstí U lípy svobody 10/4, Praha - Dubeč

5 495 000 Kč

144 605 Kč/m2

Realitní makléř: Dana Maria Staňková
Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY
Realitní makléř: Dana Maria Staňková

Dana Maria Staňková

4.6

Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY

Populární

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

5. května 1241/42, Praha 4 - Nusle

5 690 000 Kč

142 250 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 81 m²Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²
Prodej bytu 1+kk 81 m²

Prodej bytu 1+kk 81 m²

Pelušková, Kyje, Praha

7 790 000 Kč

6 950 000 Kč

85 802 Kč/m2

Realitní makléř: Vanda Vlašánková
Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Realitní makléř: Vanda Vlašánková

Vanda Vlašánková

4.7

Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
123...47

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 479 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické