Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

150 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

José Martího 376/6, Praha 6 - Veleslavín

7 490 000 Kč

108 551 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 647 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Zelenečská 122/27, Praha 14 - Hloubětín

6 590 000 Kč

134 490 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 105 m²Prodej bytu 4+kk 105 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m²

Prodej bytu 4+kk 105 m²

Gollové, Praha

4 650 000 Kč

44 286 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Domažlická, Praha

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

162 558 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

6 790 000 Kč

128 113 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Arnošta Valenty, Praha

9 399 000 Kč

3 265 336 Kč

70 986 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 56.1 m²Prodej bytu 3+1 56.1 m²
Prodej bytu 3+1 56.1 m²
Prodej bytu 3+1 56.1 m²

Prodej bytu 3+1 56.1 m²

Vratislavská, Bohnice, Praha

7 890 000 Kč

140 642 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Na Maninách, Praha

6 299 000 Kč

242 269 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Honzíkova, Praha

4 100 000 Kč

87 234 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 128 m²Prodej bytu 4+kk 128 m²
Prodej bytu 4+kk 128 m²
Prodej bytu 4+kk 128 m²

Prodej bytu 4+kk 128 m²

Honzíkova, Praha

5 791 733 Kč

45 248 Kč/m2

1...91011...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 647 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické