Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

153 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

6 699 998 Kč

155 814 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Pod Kavalírkou 1300/3, Praha 5 - Košíře

6 200 000 Kč

221 429 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

K topírně, Praha

2 393 293 Kč

53 184 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Bohnická 38/8, Praha 8 - Bohnice

5 800 000 Kč

161 111 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Zahradníčkova, Praha

7 600 900 Kč

7 338 000 Kč

163 067 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Plzeňská 558/24, Praha 5 - Smíchov

7 990 000 Kč

150 755 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Mokřany 4, Velké Popovice

7 149 000 Kč

123 259 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Strašnická, Praha

7 338 800 Kč

7 289 190 Kč

182 230 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Praha, okres Praha 10

1 785 479 Kč

77 630 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 39 m²Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²

Prodej bytu 1+kk 39 m²

Na Výrovně 2693/4, Praha - Stodůlky

7 250 000 Kč

6 950 000 Kč

178 205 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
1...141516

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické