Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

151 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

V olšinách 1125/56, Praha 10 - Strašnice

6 870 000 Kč

149 348 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 647 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Čisovice 9, Praha

7 699 000 Kč

7 520 000 Kč

134 286 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 30 m²Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²

Prodej bytu 1+1 30 m²

U háje 1432/4, Praha 4 - Braník

5 500 000 Kč

183 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Žertvách, Praha

6 500 000 Kč

158 537 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

7 990 000 Kč

135 424 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Vyletalova 958/3, Praha 18 - Letňany

6 150 000 Kč

219 643 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Borečkova, Praha

7 850 000 Kč

7 490 000 Kč

149 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Bohnická 38/8, Praha 8 - Bohnice

7 099 000 Kč

6 800 000 Kč

154 545 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Střížkovská 8/9, Praha 8 - Střížkov

7 450 000 Kč

7 100 000 Kč

169 048 Kč/m2

1...456...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 647 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické