Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou od 15 mil. Kč

Od 15 mil. Kč

77 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 92 m²Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²

Prodej bytu 3+1 92 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

16 649 000 Kč

180 967 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 548 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 119 m²Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²

Prodej bytu 3+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 054 735 Kč

160 124 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Kounická, Praha

15 960 000 Kč

140 000 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 139 m²Prodej bytu 4+kk 139 m²
Prodej bytu 4+kk 139 m²
Prodej bytu 4+kk 139 m²

Prodej bytu 4+kk 139 m²

Vinohradská 1417/133, Praha 3 - Žižkov

18 600 000 Kč

133 813 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Na pomezí 910/2, Praha 5 - Jinonice

15 990 000 Kč

15 490 000 Kč

191 235 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 150 m²Prodej bytu 5+kk 150 m²
Prodej bytu 5+kk 150 m²
Prodej bytu 5+kk 150 m²

Prodej bytu 5+kk 150 m²

Na Rokytce, Praha

20 890 000 Kč

139 267 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Olgy Havlové, Praha

15 500 000 Kč

193 750 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 4+kk 125 m²Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²

Prodej bytu 4+kk 125 m²

U Pergamenky 1471/8, Praha 7 - Holešovice

19 000 000 Kč

18 850 000 Kč

150 800 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 86 m²Prodej bytu 3+kk 86 m²
Prodej bytu 3+kk 86 m²
Prodej bytu 3+kk 86 m²

Prodej bytu 3+kk 86 m²

Učňovská 393/13, Praha 9 - Hrdlořezy

16 290 000 Kč

189 419 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej atypického bytu 86 m²Prodej atypického bytu 86 m²
Prodej atypického bytu 86 m²
Prodej atypického bytu 86 m²

Prodej atypického bytu 86 m²

Povltavská 5/74, Praha - Troja

18 600 000 Kč

17 950 000 Kč

208 721 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 548 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické