Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

238 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 106 m²Prodej bytu 2+kk 106 m²
Prodej bytu 2+kk 106 m²
Prodej bytu 2+kk 106 m²

Prodej bytu 2+kk 106 m²

Navrátilova 1421/11, Praha 1 - Nové Město

16 400 000 Kč

14 980 000 Kč

141 321 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 524 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Hnězdenská, Praha

9 999 000 Kč

9 099 000 Kč

109 627 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Gollové 1289/1, Praha 5 - Hlubočepy

9 422 462 Kč

184 754 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Za černým mostem 100, Praha 14 - Kyje

9 500 000 Kč

123 377 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 100 m²Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²

Prodej bytu 3+1 100 m²

Veletržní 405/31, Praha 7 - Holešovice

15 900 000 Kč

159 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Zelená 1743/18, Praha 6 - Dejvice

22 990 000 Kč

212 870 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Svitákova 2902/16, Praha 13 - Stodůlky

11 500 000 Kč

198 276 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

Rajmonova, Praha

12 990 000 Kč

151 047 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 104 m²Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²

Prodej bytu 4+kk 104 m²

Pod Krocínkou, Praha

17 678 889 Kč

169 989 Kč/m2

1...456...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 524 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické