Byty na prodej v kraji Ústecký kraj

215 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Dukelských hrdinů, Krupka

1 150 000 Kč

16 912 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 689 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Partyzánská, Chomutov, Chomutov

1 700 000 Kč

89 474 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 5+1 110 m²Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²

Prodej bytu 5+1 110 m²

Resslova, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

69 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Kamenná, Chomutov

1 792 000 Kč

29 867 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Jizerská 2903/17, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 78 m²Prodej bytu 4+kk 78 m²
Prodej bytu 4+kk 78 m²
Prodej bytu 4+kk 78 m²

Prodej bytu 4+kk 78 m²

5. května 732, Česká Kamenice

3 850 000 Kč

49 359 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 4+1 104 m²Prodej bytu 4+1 104 m²
Prodej bytu 4+1 104 m²
Prodej bytu 4+1 104 m²

Prodej bytu 4+1 104 m²

J. Á. Komenského 1724/37, Teplice - Trnovany

4 390 000 Kč

42 212 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

2 590 000 Kč

78 485 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Pasteurova 1751/18, Ústí nad Labem-centrum

4 590 000 Kč

75 246 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Jindřicha Plachty 183, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 250 000 Kč

12 626 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...141516...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 689 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické