Byty na prodej v kraji Ústecký kraj

215 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Oblouková, Děčín

2 820 000 Kč

46 230 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 690 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 62.1 m²Prodej bytu 2+1 62.1 m²
Prodej bytu 2+1 62.1 m²
Prodej bytu 2+1 62.1 m²

Prodej bytu 2+1 62.1 m²

Železná 381, Ústí nad Labem - Neštěmice

3 190 000 Kč

51 369 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Picassova 549, Ústí nad Labem - Mojžíř

2 980 000 Kč

48 065 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70.7 m²Prodej bytu 3+1 70.7 m²
Prodej bytu 3+1 70.7 m²
Prodej bytu 3+1 70.7 m²

Prodej bytu 3+1 70.7 m²

Svojsíkova , Teplice

3 490 000 Kč

49 364 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 104.8 m²Prodej bytu 3+1 104.8 m²
Prodej bytu 3+1 104.8 m²
Prodej bytu 3+1 104.8 m²

Prodej bytu 3+1 104.8 m²

Králova výšina 1359/20, Ústí nad Labem-centrum

5 490 000 Kč

52 385 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Jaselská, Teplice

3 999 900 Kč

51 281 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+1 108 m²Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²

Prodej bytu 3+1 108 m²

Kratochvílova, Roudnice nad Labem

8 180 000 Kč

75 741 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 98 m²Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²

Prodej bytu 3+1 98 m²

Bezručova, Ústí nad Labem

6 999 900 Kč

71 428 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Jungmannova, Duchcov

2 100 000 Kč

41 176 Kč/m2

1...181920...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 690 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické