Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hluboká, Zlín

4 790 000 Kč

74 844 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 126 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Zahradní čtvrť 923, Luhačovice

4 000 000 Kč

75 472 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Populární

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Mokrá I 314, Zlín - Mladcová

4 090 000 Kč

3 850 000 Kč

104 054 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Na Příkopě 648/38, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

3 800 000 Kč

64 407 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Otrokovice, okres Zlín

4 590 000 Kč

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Družstevní 4565, Zlín

3 830 000 Kč

3 690 000 Kč

105 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 1+kk 40 m²Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²

Prodej bytu 1+kk 40 m²

Fryšták, okres Zlín

4 790 000 Kč

119 750 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Vítězná 1742, Rožnov pod Radhoštěm

4 145 000 Kč

94 205 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Čtvrť 1. máje 724, Bojkovice

4 499 990 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

690, Velké Karlovice

5 100 000 Kč

4 800 000 Kč

82 759 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 126 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické