Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Zádveřice-Raková, okres Zlín

3 490 000 Kč

4 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 60 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 454 m²Prodej stavebního pozemku 454 m²
Prodej stavebního pozemku 454 m²
Prodej stavebního pozemku 454 m²

Prodej stavebního pozemku 454 m²

Sazovice, okres Zlín

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

7 819 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Mikulůvka, okres Vsetín

6 500 000 Kč

3 900 000 Kč

1 300 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

Březnice, okres Zlín

3 950 000 Kč

4 987 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 6505 m²Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Slopné, okres Zlín

3 650 000 Kč

561 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Nivka ev. č. 68, Hvozdná

3 700 000 Kč

5 007 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1063 m²Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Vsetín, okres Vsetín

3 900 000 Kč

3 669 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1205 m²Prodej stavebního pozemku 1205 m²
Prodej stavebního pozemku 1205 m²
Prodej stavebního pozemku 1205 m²

Prodej stavebního pozemku 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

3 949 000 Kč

3 277 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2604 m²Prodej stavebního pozemku 2604 m²
Prodej stavebního pozemku 2604 m²
Prodej stavebního pozemku 2604 m²

Prodej stavebního pozemku 2604 m²

Dolní Bečva, okres Vsetín

3 500 000 Kč

1 344 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

4 200 000 Kč

4 066 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 60 stavebních pozemků