Byty na prodej v kraji Zlínský kraj

85 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 77 m²Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²

Prodej bytu 2+kk 77 m²

Zatloukalova 1144, Luhačovice

13 900 000 Kč

12 750 000 Kč

165 584 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 299 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Čtvrť 1. máje 724, Bojkovice

4 499 990 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Voženílkova, Zlín

10 579 000 Kč

8 499 000 Kč

90 415 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 4+1 95 m²Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²

Prodej bytu 4+1 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

690, Velké Karlovice

5 100 000 Kč

4 800 000 Kč

82 759 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Přílucká 4117, Zlín - Příluky

5 350 000 Kč

83 594 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Zatloukalova, Luhačovice

12 890 000 Kč

151 647 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Školní, Otrokovice

2 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Kamencoch, Vsetín

3 190 000 Kč

77 805 Kč/m2

1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 299 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické