Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

50 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²
Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²
Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²

Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²

Jirkov, okres Chomutov

429 000 Kč

33 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Na Sioně, Bludovice, Havířov

790 000 Kč

750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Včelařská, Karviná

690 000 Kč

599 000 Kč

37 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Nišovice, okres Strakonice

1 200 000 Kč

960 000 Kč

16 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Hosov ev. č. 406, Jihlava

870 000 Kč

13 810 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Hartvíkovice, okres Třebíč

770 000 Kč

495 000 Kč

9 900 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Hluk ev. č. 29, Hluk

690 000 Kč

550 000 Kč

27 500 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Skorkov, okres Havlíčkův Brod

890 000 Kč

790 000 Kč

13 621 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Skorkov

1 250 000 Kč

790 000 Kč

13 621 Kč/m2

Prodej chaty 42 m²Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²

Prodej chaty 42 m²

Pod Havranem, Štěchovice

643 500 Kč

15 321 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.