Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

171 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Čerňovice, Čerňovice

850 000 Kč

530 000 Kč

9 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Ostopovice ev. č. 548, Ostopovice

1 150 000 Kč

990 000 Kč

27 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Populární

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

K Ráji, Plzeň

1 490 000 Kč

67 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Spankov ev. č. 41, Líté

1 590 000 Kč

24 462 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 45 m², pozemek 150 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 150 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 150 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 150 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 150 m²

Pohoří, okres Praha-západ

1 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²

Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih

1 200 000 Kč

12 000 Kč/m2

Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²

Třeboutice 63, Křešice

1 990 000 Kč

36 182 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Holčovice, okres Bruntál

1 690 000 Kč

1 490 000 Kč

13 304 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.5

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Populární

Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²

Třebíč, okres Třebíč

1 150 000 Kč

850 000 Kč

42 500 Kč/m2

123...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.