Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

439 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²

Střihov 21, Sloveč

3 490 000 Kč

38 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 019 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²

Rančice 1, Kamenný Újezd

990 000 Kč

19 800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Populární

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Březina, okres Brno-venkov

390 000 Kč

13 929 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²
Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²
Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²

Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²

Čelkovice ev. č. 26, Tábor

1 690 000 Kč

31 296 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Janovice v Podještědí 29, Janovice v Podještědí

3 900 000 Kč

2 500 000 Kč

15 625 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Habřinská stráň ev. č. 152, Úštěk - Habřina

3 490 000 Kč

36 737 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Lhotka, okres Přerov

1 150 000 Kč

28 750 Kč/m2

Populární

Prodej chaty, pozemek 395 m²Prodej chaty, pozemek 395 m²
Prodej chaty, pozemek 395 m²
Prodej chaty, pozemek 395 m²

Prodej chaty, pozemek 395 m²

Hradec, Stříbrná Skalice

3 300 000 Kč

Populární

Prodej chaty, pozemek 942 m²Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²

Prodej chaty, pozemek 942 m²

Suchdol, Křimov

2 800 000 Kč

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

999 000 Kč

849 000 Kč

30 321 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1234...44

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 019 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.