Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 24 mil. Kč

Do 24 mil. Kč

449 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Železný Brod - Horská Kamenice, okres Jablonec nad Nisou

11 990 000 Kč

86 884 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 033 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²
Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²
Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²

Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²

Janov 103, Janov

1 150 000 Kč

5 374 Kč/m2

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Mezirolí ev. č. 12, Nová Role

1 990 000 Kč

46 279 Kč/m2

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Stupava 87, Stupava

11 000 000 Kč

40 293 Kč/m2

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²
Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²
Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²

Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²

Dírná, okres Tábor

2 250 000 Kč

14 610 Kč/m2

Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²
Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²
Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²

Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²

Rožmberk nad Vltavou 81, Rožmberk nad Vltavou

6 000 000 Kč

60 606 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²
Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²
Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²

Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²

Stará Rudná 117, Rudná pod Pradědem

10 985 000 Kč

89 309 Kč/m2

1...121314...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 033 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.