Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

247 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Odrava, okres Cheb

455 000 Kč

405 000 Kč

6 750 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 125 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Zahrádka, okres Plzeň-sever

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Křečovice, okres Benešov

2 920 000 Kč

2 820 000 Kč

35 250 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²

Zadní Zhořec, okres Žďár nad Sázavou

1 988 000 Kč

1 700 000 Kč

21 250 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej chalupy 254 m²Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²

Prodej chalupy 254 m²

Hoštka, Litoměřice

2 999 000 Kč

2 599 000 Kč

10 232 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Svatava, okres Sokolov

1 499 000 Kč

1 199 000 Kč

39 967 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Hejnice 3, Hejnice

3 299 000 Kč

2 999 000 Kč

29 990 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Potočiny ev. č. 409, Poříčí nad Sázavou

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

43 659 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
1...232425

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 125 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.