Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

262 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 280 m², pozemek 1480 m²Prodej chalupy 280 m², pozemek 1480 m²
Prodej chalupy 280 m², pozemek 1480 m²
Prodej chalupy 280 m², pozemek 1480 m²

Prodej chalupy 280 m², pozemek 1480 m²

Jiříkov, okres Děčín

2 590 000 Kč

1 885 000 Kč

6 732 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 104 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Svatava, okres Sokolov

1 499 000 Kč

1 199 000 Kč

39 967 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Hejnice 3, Hejnice

3 299 000 Kč

2 999 000 Kč

29 990 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 575 000 Kč

39 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Radkov, okres Opava

990 000 Kč

890 000 Kč

13 692 Kč/m2

Prodej chalupy 30 m², pozemek 50 m²Prodej chalupy 30 m², pozemek 50 m²
Prodej chalupy 30 m², pozemek 50 m²
Prodej chalupy 30 m², pozemek 50 m²

Prodej chalupy 30 m², pozemek 50 m²

Mlýnce 22, Vroutek

785 000 Kč

649 000 Kč

21 633 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²
Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²
Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²

Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²

Radějov 12, Buřenice

1 490 000 Kč

900 000 Kč

10 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej chaty 150 m², pozemek 3400 m²Prodej chaty 150 m², pozemek 3400 m²
Prodej chaty 150 m², pozemek 3400 m²
Prodej chaty 150 m², pozemek 3400 m²

Prodej chaty 150 m², pozemek 3400 m²

Lednice, okres Břeclav

2 850 000 Kč

2 650 000 Kč

17 667 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²

Radějov, okres Hodonín

1 190 000 Kč

995 000 Kč

26 184 Kč/m2

1...252627

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 104 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.