Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

247 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Červený Kostelec, okres Náchod

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 125 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Kosmonosy ev. č. 519, Kosmonosy

2 400 000 Kč

133 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²

Hraběšice ev. č. 9, Hraběšice

2 950 000 Kč

26 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Údlice, okres Chomutov

999 000 Kč

62 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Na Sioně, Bludovice, Havířov

790 000 Kč

750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

1 450 000 Kč

41 429 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²

Hořepník ev. č. 6, Hořepník

1 445 000 Kč

1 245 000 Kč

35 571 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Dražice ev. č. 365, Dražice

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

53 784 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Včelařská, Karviná

690 000 Kč

599 000 Kč

37 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Meruňková, Dolní Zálezly

1 999 000 Kč

1 899 000 Kč

59 344 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
1...345...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 125 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.