Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

454 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²

Krňany, okres Benešov

4 000 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 057 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²

Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²

Kamýk nad Vltavou, okres Příbram

1 590 000 Kč

17 865 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Kosmonosy ev. č. 519, Kosmonosy

2 400 000 Kč

133 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²

Hraběšice ev. č. 9, Hraběšice

2 950 000 Kč

26 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

3 490 000 Kč

71 224 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Údlice, okres Chomutov

999 000 Kč

62 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Plav ev. č. 60, Plav

3 750 000 Kč

64 655 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²

Celné 21, Těchonín

3 990 000 Kč

57 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 598 m²

Osiky, okres Brno-venkov

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...567...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 057 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.