Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

453 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Dražice ev. č. 365, Dražice

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

53 784 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 062 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Včelařská, Karviná

690 000 Kč

599 000 Kč

37 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Meruňková, Dolní Zálezly

1 999 000 Kč

1 899 000 Kč

59 344 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²

Okrouhlice 85, Okrouhlice

3 590 000 Kč

3 490 000 Kč

29 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²

Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²

Závidkovice 10, Světlá nad Sázavou

1 690 000 Kč

26 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Seč, okres Chrudim

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Nišovice, okres Strakonice

1 200 000 Kč

960 000 Kč

16 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej chaty 16 m², pozemek 405 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 405 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 405 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 405 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 405 m²

Stradovská, Chlumec

1 499 000 Kč

1 299 000 Kč

81 188 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1...789...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 062 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.